Sunulan Hizmetler

Gökçen Atamgüç; origami sanatını tanıtma ve sevdirme misyonu ile, 2010 yılından bu yana İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde, origami eğitimleri ve etkinlikler gerçekleştirmektedir.

Origami eğitiminde;

 • Öncelikle büyük küçük tüm kağıt katlamayı sevenler,
 • Çocuklarının gelişiminde katkı sağlamayı düşünen ebeveynler,
 • Profesyonel hayatında kendini geliştirmeyi planlayan öğretmen adayları,
 • İş hayatında ufak da olsa bir mola verip yeni bir sanat dalıyla tanışmayı ve hobi edinmeyi isteyen tüm profesyoneller hedef alınmıştır.

Bu çerçevede, Gökçen Atamgüç tarafından; kurum, marka veya şirketlere özel

 • Workshoplar,
 • Atölye çalışmaları,
 • Origami eğitimleri,
 • Sosyal sorumluluk projeleri,
 • Motivasyon etkinlikleri,
 • Grup çalışmaları
 • Aile etkinlikleri
 • Event / lansman ve mekan süsleme hizmetleri sunulmaktadır.

Gökçen Atamgüç İstanbul’un her noktasında hizmet verebildiği gibi, farklı şehirlerde de başta Mersin, Adana, Ankara, Bursa, Kocaeli ve yakın çevreleri olmak üzere, pek çok şehirde eğitim ve atölye hizmeti verebilmektedir. Herhangi bir şehirde en az 10 kişilik eğitim talebi toplanması durumunda eğitim programı düzenlenebilmesi mümkündür. Size bir çözüm önerisinde bulunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

GA by GA Hizmetleri

Origami Sanat Akademisi programı okul öncesi, anaokulu, ilköğretim ve öğretmen adayları (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği bölümü mezunu) için geliştirilmiş bir programdır. Her grup için farklı programlar olup,gruplara göre süre ve eğitimin içeriği değişmektedir.  Toplamda 4 Kur’dan oluşmaktadır. 4 Kur’un sonunda referans niteliğinde ‘Katılım Belgesi’ düzenlenir.

Kontenjan: 12 kişi (Lokasyona ve eğitim salonuna göre değişiklik gösterebilir)
Şehir seçenekleri: İstanbul, Mersin, Adana, Ankara, Bursa, Kocaeli ve yakın çevreleri. Size birlikte bir çözüm önerisinde bulunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Origami Sanat Akademisi

Origami Sanat Eğitim programı ebeveynler ve öğretmenler (anaokulu, ilkokul, resim vb.) için geliştirilmiş bir programdır. Kendi mesleğini geliştirmede ve çocuğunun gelişiminde faydası olacağına inanıp, uzmanlık bilgi ve becerisine erişmek isteyen her meslekten kişinin katılımına açık bir programdır.
Kontenjan: 12 kişi (Lokasyona ve eğitim salonuna göre değişiklik gösterebilir)
Şehir seçenekleri: İstanbul, Mersin, Adana, Ankara, Bursa, Kocaeli ve yakın çevreleri. Size birlikte bir çözüm önerisinde bulunabilmemiz için bizimle iletişime geçin.

Origami Sanat Eğitimleri

Gökçen Atamgüç, 2012 yılından bu yana İstanbul Oyuncak Müzesi’nde çocuklara yönelik origami sanat eğitimleri gerçekleştirmektedir. Origami sanat atölyeleri her ay değişen konsept ve çalışmalarla küçük kağıt ustalarının kendilerini geliştirmelerini, origami sanatını tanımaları, el ve parmak kasları, buna paralel olarak da el-göz koordinasyonları ve matematiksel kavramları geliştirmelerine uygun çalışmaları içermektedir. Origami sanat atölyelerinde aynı zamanda müze içerisinde yer alan oyuncakların hikayelerini dinleyerek hem onlar hakkında bilgi edinmiş hem de kendi hayal güçlerini kullanarak bu oyuncakları kağıt katlama sanatıyla yeniden yaratmalarına olanak sağlamaktadır.

Atölyelerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
(Atölyelerimize İstanbul Oyuncak Müzesi’nin www.istanbuloyuncakmuzesi.com sayfasından erişebilir, katılım için müzeyi arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.)

İstanbul Oyuncak Müzesi Sanat Atölyeleri

Çocuk atölyeleri, eğlenceli olmasının yanı sıra el ve parmak kasları, buna paralel olarak da el-göz koordinasyonları ve matematiksel kavramları  algılamalarına uygun çalışmaları içermektedir. İstenilen konseptte uygun olarak hazırlanan çalışmalar yaş grubuna göre süre ve içeriği değişmektedir. İsterseniz en özel günlerinde (doğum günü vb.), ister arkadaş buluşmalarında yeni bir sanat dalı ile tanışmaları, hayal güçlerini geliştirmeleri ve eğlenceli vakit geçirmeleri için atölye çalışmalarımızı düşünebilirsiniz.
Kontenjan: 15 kişi (Lokasyona ve eğitim salonuna göre değişiklik gösterebilir)
Şehir seçenekleri: İstanbul, Mersin, Adana, Ankara, Bursa, Kocaeli ve yakın çevreleri. Size birlikte bir çözüm önerisinde bulunabilmemiz için lütfen  bizimle iletişime geçin.

Çocuk Atölyeleri

Yetişkin atölyeleri, eğlenceli olmasının yanı sıra, çocuğunun gelişimde katkı sağlayacağını düşünen ebevynler, yeni bir hobi edinmek isteyenlere uygun çalışmaları içermektedir. İstenilen konseptte uygun olarak hazırlanan çalışmalar gruba göre süre ve içeriği değişmektedir.
Kontenjan: 15 kişi (Lokasyona ve eğitim salonuna göre değişiklik gösterebilir)
Şehir seçenekleri: İstanbul, Mersin, Adana, Ankara, Bursa, Kocaeli ve yakın çevreleri. Size birlikte bir çözüm önerisinde bulunabilmemiz için lütfen  bizimle iletişime geçin.

Yetişkin Atölyeleri

GA by GA olarak 2010 yılından beri başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde, ağırlıklı olarak şirketler, markalar ve firmalar için çeşitli etkinlikler, workshoplar, atölye çalışmaları, sosyal sorumluluk projeleri, grup çalışmaları, event/lansmanlar, organizasyonlar, şirketler için aile etkinlikleri (çocuklar ve yetişkinler için origami eğitimleri) gerçekleştirmekte; vitrin, ürün, marka vb. için kendi tasarımlarına dayalı modern ve yaratıcı fikirler sunmaktadır.
İstanbul’un her noktasında hizmet verebildiğimiz gibi, farklı şehirlerde de başta Mersin, Adana, Ankara, Bursa, Kocaeli ve yakın çevreleri olmak üzere, pekçok şehirde daha eğitim ve atölye hizmeti verebilmekteyiz.

Kurumsal alanda, “Kurum İçi İletişim Etkinlikleri“, “Event / Lansmanlar” ve “Mekan Süsleme” başlıkları altında hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kurumsal Çözümler

Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında, kurum, marka ve şirketlerle birlikte yürütülen origami sanat etkinlikleridir. Bu projelerde, sanatsal ve kişisel gelişimlerine destek olmak,  özgüvenlerini, yaratıcılıklarını ve yaşama bağlılıklarını arttırmak amaçlanır.

 • Çocuklarla Projeler
 • Yaşlılarla Projeler

(Çalışılan kurum yetkilileri ile iletişim halinde kalınarak etkinlikler ve kuruma dair görüş/öneriler paylaşılır. Projelere mutlak suretle hazırlıklı ve planlı gidilir.)

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Özel dersler, 3 – 10 yaş için düzenlenmektedir. El ve parmak kasları, buna paralel olarak da el-göz koordinasyonları ve matematiksel kavramları  geliştirmelerine uygun etkinlik ve çalışmalardan oluşmaktadır. Özel isteğe, yaşa göre süre ve eğitimin içeriği değişmektedir.
Kontenjan: Maksimum 2 kişi
Şehir: İstanbul
Size birlikte bir çözüm önerisinde bulunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özel Ders